برای در یافت پاسخ  پرسش هایی که به طور مرتب در مورد ™ReGenerCell پرسیده شده است بر روی لینک های زیر کلیک کنید .اگر شما یک سوال دارید که در این صفحه ذکر نشده است، لطفا به ما اطلاع دهید.

What sort of wounds can be treated?

ReGenerCell™ is an innovative treatment which can be used to treat acute and chronic wounds including diabetic foot ulcers and venous leg ulcers of varying size and depth.

ReGenerCell™ allows a clinician to collect specialised cells from a small sample of your healthy skin and process them for application on another area that needs healthy skin cells.

While the clinician prepares the area to be treated, the collected cells are processed into RES™ (Regenerative Epithelial Suspension™), and are then sprayed onto your wound by the clinician.

Wounds should not be treated with ReGenercell™ if there is a pre-existing infection or uncontrolled necrosis.

How does ReGenerCell™ work?

The ReGenerCell™ device processes your skin sample into RES™ (Regenerative Epithelial Suspension™). The device uses a proprietary enzyme formulation to process the skin cells. This enzyme formulation is used to dissociate the cells into a solution – RES™, which is then applied to the wound to regenerate natural, healthy skin.

نمونه پوست چیست؟

A skin sample is a thin small shave of skin taken from an area of healthy normal skin. The sample is used to gather the cells that will be used to treat the wound. The size of the sample depends on the area that will be treated and will be calculated by your clinician.

محل دهنده پوست اهدایی چیست؟

محل اهدا منطقه ای است که نمونه از آن گرفته گرفته می شود.

درمان شامل چه کارهایی مي شود؟

این عمل به طور کلی در اتاق عمل و تحت بیهوشی کامل انجام می شود، اما می توانید برای عمل کلینیکی با پزشک خود مشورت کنید. نمونه کوچکی حدود یک تا دو سنتی متر مربع از پوست ناحیه سالم گرفته می شود و سپس با دستگاه، آنالیز و پردازش و غنی می شود. این سلول ها جداسازی شده و اماده در ™ReGenerCell به موضع مورد نظر، تزریق یا اسپری می شوند. لازم به ذکر است که محل موضع کاملا باید عاری از هرگونه عفونتی باشد. سلول های سالم جداسازی شده محلول RES بین سلول های آسیب دیده قرار می گیرند و این امر باعث تحریک سلول های آسیب دیده می شود که نتیجه آن حصول درمان زخم را به دنبال دارد. ضمنا برای ترمیم سریع موضع دهنده نیز می توان از RES با اسپری یا تزریق استفاده نمود.

آیا بعد از عمل مراقبت خاصی نیاز است؟

بعد از عمل، ناحیه تحت درمان و محل اهدا را پانسمان می کنیم. محل درمان در ابتدا بی حس است، اما بعد از گذشت مدتی از عمل دچار سوزش می شود. این امر طبیعی است و معمولا برای کاهش درد مسکن تجویز می شود. پس از حدودا یک هفته پانسمان توسط پزشک یا پرستار برداشته می شود و پزشک معالجتان در مورد کرم ها و چگونگی در معرض آفتاب قرار گرفتن و … به شما مشاوره می دهد.

عوارض جانبی احتمالی™ReGenerCell چیست؟

™ReGenerCell یک روش بسیار امن است، چرا که از سلول های خود بیمار در پیوند استفاده می شود و هیچ ریسکی از پس زدگی پیوند در این روش وجود ندارد. فقط ممکن است پس از برداشتن پانسمان، موضع کمی قرمز و متورم باشد که طبیعی است. پزشک در مورد کرم های مجاز و انتظارات شما از درمان به شما مشاوره می دهد.

چه خطراتي ممكن است وجود داشته باشد؟

مانند هر عمل جراحی دیگری، خطراتی نیز ممکن است درمان جراحی ™ReGenerCell داشته باشد و این مساله دور از ذهن نیست، چرا که که در هر عمل ریسک جراحی وجود دارد. به عنوان مثال حساسیت های دارویی مخصوصا به داروی بیهوشی یا عفونت های حاد که مستلزم مصرف آنتی بیوتیک هستند، پس حتما قبل از اقدام به هر گونه عملی از پزشک مشورت بخواهید و با اشراف کامل به عوارض احتمالی تحت جراحی قرار بگیرید.

چه افرادی کاندیدهای مناسب عمل نیستند؟

مانند هر عمل جراحی دیگری، خطراتی نیز ممکن است درمان جراحی ™ReGenerCell داشته باشد و این مساله دور از ذهن نیست، چرا که که در هر عمل ریسک جراحی وجود دارد. به عنوان مثال حساسیت های دارویی مخصوصا به داروی بیهوشی یا عفونت های حاد که مستلزم مصرف آنتی بیوتیک هستند، پس حتما قبل از اقدام به هر گونه عملی از پزشک مشورت بخواهید و با اشراف کامل به عوارض احتمالی تحت جراحی قرار بگیرید.

چگونه در مورد™ReGenerCell اطلاعات بیشتری بگیریم؟
http://www.20script.ir